BUDYNEK E. Zakończono prace przy wykonaniu konstrukcji ścian, słupów i stropów na siódmej kondygnacji nadziemnej (VI piętro). Zakończono prace przy wykonaniu konstrukcji ścian, słupów siódmego piętra. Dodatkowo trwają prace przy wykonaniu konstrukcji stropów nad VII piętrem. W kondygnacjach nadziemnych budynku E kontynuowane są prace murowe (wykonanie ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych działowych). W budynku E trwa montaż stolarki okiennej na niższych kondygnacjach.
BUDYNEK D. Zakończono prace związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowej ścian, słupów i stropów oraz ścian murowanych w całym budynku. W budynku D kontynuowane są prace związane z termoizolację ścian zewnętrznych oraz montaż stolarki okiennej na wszystkich kondygnacjach i witryn parteru. W budynku D trwają roboty tynkarskie na kondygnacjach mieszkalnych. Rozpoczęto wykonywanie posadzek cementowych na kondygnacjach mieszkalnych.

Kontynuowane są również prace związane z wykonaniem instalacji elektrycznych i sanitarnych w kondygnacjach mieszkalnych bud. D i E.

Dodaj komentarz

CAPTCHA To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu. CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.